הדור הבא בפייסבוק

  הדור הבא - עמוד הבית

הכה את המומחה בכל שאלה התקשרו לדור לקס מומחה כל המכשירים הסלולרים 03-6052843 
סניפים: יהושע רבינוביץ 58, קריית בן-גוריון - בתוך מרכז דרגת סנטר חולון
דיזינגוף 202, תל אביב* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

הכל על אייפון לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם

הכל על אייפון - לא תפסיקו לדבר על זה

בני האדם אוהבים לשים דברים חשובים בתוך קונטקסט של זמן, שעה ומקום. כולם, לדוגמא, זוכרים מתי נולד הילד שלהם, מתי קיימו יחסי מין בפעם הראשונה, מתי התחתנו. ההנחה הזו לא נכונה רק לגבי דברים אישיים ופרטיים אלא גם לגבי אירועים היסטוריים חשובים כמו פתיחת מלחמות, חתימת הסכמי שלום, הצהרת העצמאות הלאומית, אירועים טרגיים במיוחד ועוד, ככל שיכול המוח האנושי להכיל. מדי פעם, ולא לעיתים תכופות מדי, קורה שגם אירוע לכאורה שגרתי ולא בעל חשיבות הרת גורל הופך לסוג של גל-עד לדורות, ובהחלט ניתן לומר כי ה-29 ביוני 2007, יום השקת מכשיר האייפון הראשון, הוא אחד מהאירועים הללו.

מאז ועד היום, למרות שעברו רק כארבע שנים בלבד, נמכרו מיליוני מכשירים ברחבי העולם, הוצאו ארבע גרסאות ושדרוגים למכשיר, המילה אפליקציה הפכה למטבע לשון רב לאומית ובכלל, נדמה שרובנו יודעים הכל על אייפון, אפילו מיותר מאשר אנו יודעים על פרטים אחרים בחיינו. החברה שהמציאה את מכשיר האייפון, ולאחריו את מכשיר האייפד, היא חברת אפל המפורסמת אשר מייסדה ויושב הראש המיתולוגי שלה היה סטיב ג'ובס שנפטר, כזכור, מוקדם יותר השנה עקב מחלה קשה. הגאונות הצרופה של אותו ג'ובס ושל החברה בראשה עמד, הפכה את מכשירי אפל בכלל, ואת האייפון בפרט, לסוג של פריט קדוש ומקודש ואת משתמשי האייפון למעין חברים בכת דתית, חברתית ולא תיאולוגית אמנם, אך עדיין בעלת סממנים מיסטיים ממש.

קשה לדמיין כי המשתמש הזעיר, הפשוט, באמת יודע הכל על אייפון, או על כל האפשרויות הגלומות במכשיר מבחינת תוכנה ומבחינת חומרה, אך תעשיית האפליקציות והתוספות למכשיר, חלקן חינמיות וחלקן בתשלום, עולה ופורחת. כיום ניתן לעשות הכל עם המכשיר, ונדמה שלא רחוק היום שבו כל רהיט וכל פריט בבית יישלטו בשלט רחוק בעזרת המכשיר, ללא קשר להיכן בעליו יימצא.

מבחינה טכנית, מדובר על מכשיר סלולארי הרגיש למגע יד ולשליטה בעזרת אצבעות כף יד ספורות, בעזרתן ניתן לבצע כל פעולה אותה הכרנו בעבר במכשירים המיושנים יותר, קרי, צילום, מעבר בין דפים ורשומות, משלוח הודעות טקסט, כניסה לפורטלים שונים ועוד ועוד, כיד הדמיון הטובה השורה על בעל המכשיר.

 


| מכשיר האייפון || תיקון איפון 4 || מכשיר סלולארי || תיקון מכשיר סלולארי || שירות תיקונים לאייפון 4 |
 
 רוב התיקונים עד חצי שעה מכניסת המכשיר למעבדה

סניף חדש בתל אביב דיזינגוף 202
03-5287008

אייפון 3
החלפת מסך טאצ' 130 ש"ח
החלפת מסך LCD 150
אייפון 4
החלפת מסך 150 ש"ח
sאייפון 4
החלפת מסך 150 ש"ח
אייפון 5
החלפת מסך 230 ש"ח
cאייפון 5
החלפת מסך 250 ש"ח
גאלקסי 2
החלפת מסך  450 ש"ח
גאלקסי 3
החלפת מסך  550 ש"ח
גאלקסי 4
החלפת מסך  660 ש"ח
גאלקסי 5
החלפת מסך  780 ש"ח
sאייפון 5
החלפת מסך 250 ש"ח
אייפון 6
החלפת מסך 700 ש"חהכנס את מספר הטלפון שלך ונתקשר אליך עכשיו.

 
סל קניות
אין פריטים בסל
 

 

קנייה מאובטחת באתר פייפל


לחץ להורדת טופסבניית אתרים לעסקים
עיצוב